Hallitus 

Seniorien hallitukseen kuuluvat seuraavat henkilöt 01.4.2019 alkaen

halaaltonen2.jpg

Jouko Aaltonen, puheenjohtaja, email: jokkeuaaltonen@gmail.com puh. 0500 424403

Terttu Isoranta, jäsen
vuosikok201919terttu.JPG

        

                                                                                                 Martti_Kuurtokoski.jpg

Martti Kuurtokoski, jäsen email: martti.kuurtokoski@elisanet.fi

puh. 0400 308102


hallaine.jpg

Markku Laine, jäsen, email: markklaine@luukku.com, puh. 050 5975126

halmaanonen1.jpgAnna-Liisa Maanonen,jäsen, email: anna-liisa.maanonen@elisanet.fi , puh. 040 7430313


Hannu Maunula, jäsen email:hannu.maunula@elisanet.fi   

                                                                                            hannu_maunula2.jpg

Olavi Nieminen, jäsen email:  aon.nieminen@gmail.com          039.jpg


Kukka-Maaria Palojoki, OPn edustaja, email:              kukka.jpg      kukka-maaria.palojoki@pohjola.fi


 

Katriina Tala, OPn edustaja,  email: katriina.tala@pohjola.fi ,

                            katriina1.jpg

 

 

haltammi2.jpg

Marita Tammi, jäsen, email: marita.tammi@outlook.com , puh. 050 3812421